Off-road auta - Jeep
Off-road auta - Jeep

Připoutejte se a vyražte na nespoutanou jízdu v Jeepu

Jeep je značka amerických automobilů, která je aktuálně registrována pod koncernem Chrysler Group LLC, ovšem nebylo tomu v minulosti vždycky tak. První oficiální Jeep byl totiž vyroben firmou Willys-Overland, která získala veřejnou zakázku vyhlášenou americkou armádou, za účelem vytvoření lehkého terénního automobilu s pohonem všech čtyř kol a dalšími vlastnostmi. Světlo světa spatřil v roce 1941, nesl název Jeep Willys MB a znát ho můžete například ze seriálu M. A. S. H. Poté značka několikrát změnila držitele a postupně ji tedy vlastnily: Willys-Overland, Kaiser-Jeep, AMC, Chrysler, DaimlerChrysler AG, Chrysler LLC a současný Chrysler Group LLC.
 
Od roku 1941 tak vznikla celá řada vozidel nesoucí označení Jeep. Do aktuální nabídky pak patří modely Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee, Jeep Liberty, Jeep Compass či Jeep Patriot. Pokud tedy využijete nabídky tohoto zážitku, můžete okusit jaké to je prohánět se například automobilem Jeep Wrangler Rubicon, legendárním Jeepem Cherokee či dalšími modely. Zážitek probíhá na speciálně upravené off-roadové trati, na které vyzkoušíte limity těchto terénních velikánů. Součástí zážitku je úvodní krátká teoretická instruktáž, během které se dozvíte mnoho zajímavých postřehů a triků jak jezdit v těchto terénních podmínkách. Následují praktické ukázky a samotná jízda. Do automobilu se vejdou 4 osoby, tedy instruktor, řidič a dva spolujezdci. Většinou je možné se během jízdy střídat a na místě spolujezdce tak odhalovat, kde děláte chyby nebo naopak co vám při překonávání překážek nedělá problém. Jediným omezením na řidiče je nutnost předložit řidičský průkaz skupiny B. Pokud by spolujezdcem mělo být dítě mladší 12-ti let musí být připoutáno v dětské sedačce.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
91%
nespoutanost
96%
nadšení
78%
pocit moci
74%
zábavnost
76%
adrenalin
68%
zkušenosti
72%
pro dospělé
94%
pro seniory
83%
strach
36%
náročné psychicky
21%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.