Off-road auta - Land Rover
Off-road auta - Land Rover

Land Rover Vás ve všem mile překvapí

Land Rover je britská automobilka specializující se na výrobu aut s pohonem všech čtyř kol, která je od roku 2008 součástí mezinárodní společnosti Jaguar Land Rover PLC, jejímž vlastníkem je indická společnost Tata Motors. Název Land Rover je odvozen od prvního vyrobeného automobilu, původně se totiž automobilka jmenovala Rover Company. Design prvního vozu, který se jmenoval Land Rover Series I, vytvořil již v roce 1947 Maurice Wilks, tehdejší šefdesigner Rover Company. Jeho inspirací prý byl Jeep používaný americkou armádou během druhé světové války, který používal v létě v jeho domově ve Walesu.
 
Od vytvoření prvního Land Roveru uplynula již řada let a tak se sortiment firmy značně rozšířil. Mezi základní modelové řady tak dnes patří Land Rover Defender, Freelander, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport či jen Range Rover. Díky tomuto zážitku si máte možnost vyzkoušet jedinečný pocit jízdy v některém z těchto automobilů či dokonce v některém z původních Land Roverů, například Series II či Series III. Zážitek probíhá různými způsoby v závislosti na pořadateli, ale nejčastěji se koná v některém z off-road komplexů tak, abyste si potenciál auta užili naplno. Obvyklou součástí je pak také teoretická instruktáž, prohlídka vozu a představení základních situací v terénu. V některých případech je také možné vyzkoušet si více typů Land Roveru a tak je na vás, který z nich si oblíbíte. Po celou dobu se vám k dispozici zkušený instruktor, takže se nemusíte bát žádných komplikací. Jedinou podmínkou zážitku je, že řidič musí být držitelem příslušného řidičského oprávnění, tedy skupiny B.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pocit moci
83%
mrazení
73%
nadšení
77%
zábavnost
87%
nespoutanost
81%
zručnost
77%
pro dospělé
100%
pro seniory
54%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.