Řízení - Corvette
Řízení - Corvette

Corvette - sportovní vůz plný očekávání

Corvette je sportovní vůz, který vyrábí firma Chervolet. Tento vůz je pojmenován po rychlé lodi jménem korveta. Vůz se vyrábí od roku 1953 a od této doby je již šest generací. V každé generaci je ještě několik verzí, které mají různé vlastnosti, a zájemci si tak mohou vybrat přesně to, co se jim nejvíce líbí. Příbuzným vozem k tomuto vozu je Cadillac XLR.
 
V USA je tento vůz prodáván a znám pod značkou Chervolet, zatímco u nás v České republice ho známe pod jménem Corvette. Sehnat ho můžete jak v coupé, tak i jako kabriolet. Vůz nabízí nezaměnitelný design společně s vysokým výkonem. Při pohledu na tento vůz se Vám zatají dech.
 
I když se může zdát, že s tímto vozem nepřevezete zavazadlo, mýlíte se. Nenechte se zmást jeho velikostí, ale nejdříve nakoukněte dovnitř. A pro konečné hodnocení se v něm nejdříve svezte, poté budete mluvit úplně jinak, než když se jen vedle něho postavíte.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
78%
nespoutanost
78%
vzrušení
85%
strach
49%
nadšení
63%
zábavnost
70%
štěstí
92%
mrazení
76%
pocit moci
70%
adrenalin
71%
dovednosti
66%
zkušenosti
83%
pro dospělé
83%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.