Řízení - Lamborghini
Řízení - Lamborghini

Řízení vozu Lamborghini? Nic nemožného

Společnost Automobili Lamborghini S.p.A., která je známá spíše pod zkráceným názvem Lamborghini, je další z italských společností zabývajících se výrobou luxusních a velmi výkonných sportovních vozů. Na rozdíl od některých ostatních automobilek, ale Lamborghini vzniklo již od počátku za účelem výroby těchto vozů. Podle některých pověstí založil Ferruccio Lamborghini v roce 1962 firmu Lamborghini, protože nebyl spokojen s kvalitou tehdejších vozů značky Ferrari. Rozhodl se tak využít téměř dvacetileté zkušenosti, které měl s výrobou traktorů a vytvořit konkurenci pro tehdejší značky. Díky tomu v roce 1964, za pomocí bývalého konstruktéra Ferrari a návrhářské firmy, vzniká první vůz Lamborghini 350GT.
 
Od této doby vznikla řada automobilů Lamborghini, ty lákají zákazníky zejména svým vysokým výkonem, ale v neposlední řadě také svým nezaměnitelným vzhledem, díky kterému má automobilka řadu příznivců. Jestliže jste jedním z nich, neváhejte a využijte nabídky svézt se ve svém vysněném automobilu. Můžete se tak svézt například v Lamborghini Gallardo, v jeho otevřené variantě Gallardo Spyder a dalších klenotech zéto značky. Jako u ostatních zážitků v této skupině se nejčastěji automobil půjčuje na stanovenou dobu a součástí ceny je havarijní a další druhy pojištění. Nutností je pak věk 18 let a řidičské oprávnění skupiny B. Na místě se také často skládá vratná kauce (pro fyzické osoby i v podobě směnky).
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
84%
štěstí
83%
mrazení
80%
zábavnost
82%
strach
91%
radost
76%
adrenalin
80%
zkušenosti
73%
dovednosti
78%
pro dospělé
95%
pro seniory
91%
nadšení
76%
náročné psychicky
30%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.