Řízení - Porsche
Řízení - Porsche

Řízení luxusního vozu jménem Porsche je realitou

Porsche Automobil Holding SE, nebo zkráceně jen „Porsche“, je německá automobilka se sídlem ve Stuttgartu, jejíž hlavní oblastí zájmu je návrh a výroba luxusních či sportovních automobilů. Porsche je ovšem také velmi důležitým hráčem v oblasti motosportu a to nejen díky řadě dosažených úspěchů, ale také díky množství vyrobených závodních aut. Paradoxem tak zůstává, že když Ferdinand Porsche firmu v roce 1931 zakládal, bylo jejím hlavním odvětvím konzultace a výroba motorů – svůj vlastní automobil neměla nikdy vyrobit. Jedna z prvních zakázek ovšem byla od německé vlády, která potřebovala vytvořit auto pro obyčejné lidi. A tak s nemalou pomocí Porsche vznikl dnes již legendární Volkswagen Brouk, ze kterého z velké části také vycházelo první oficiální Porsche 64 z roku 1939.
 
Za dobu své existence automobilka Porsche vytvořila řadu různých automobilů a to jak sportovních či závodních, tak také vojenských (od vojenských verzí brouka po těžké tanky) či zemědělských (traktory). Porsche je dnes jedna z nejslavnějších automobilek a má tak ve světě řadu svých fanoušků, jestliže patříte mezi ně a nevlastníte zrovna Porsche vlastní, využijte nabídky některého z těchto zážitků. Můžete se tak projet například v Porsche 911 Carrera, které se stalo symbolem automobilky, Porsche Boxter či Porsche Turbo 997 US. Zážitek většinou probíhá v podobě zapůjčení vozidla na stanovený čas. Omezení se liší v závislosti na provozovateli, ale obecně lze říci, že nutností je věk 18 let a vlastnictví řidičského oprávnění skupiny B. Součástí ceny bývají havarijní a další pojištění. Mnohdy je také třeba složit vratnou kauci (i v podobě osobní směnky).
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
85%
mrazení
100%
nadšení
83%
zábavnost
77%
štěstí
84%
adrenalin
74%
zkušenosti
86%
pro dospělé
94%
zručnost
76%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.